Vyhlášení výzvy PR OP ŽP SCLLD Realizace ÚSES a Protierozní opatření

Dne 30.11.2018 MAS Moravský kras z.s. vyhlásí výzvu v rámci PR OP ŽP SCLLD Moravský kras jinak Realizace ÚSES a Protierozní opatření. Celková alokace na výzvu je 4 mil. Kč. Žádosti o podporu projektů je možné podávat do 24.6.2019. Výzva na sídlení zeleň bude vyhlášena až po 1.1.2019 tak, aby žadatelem mohli být i obce do 500 obyvatel.

Příprava výzev PR OP ŽP SCLLD Moravský kras jinak

MAS Moravský kras z.s. připravuje vyhlášení výzev v rámci PR OP ŽP SCLLD. Vyhlášeny bodou výzvy na opatření Realizace ÚSES, Protierozní opatření a sídelní zeleň. Předpokládaný termín vyhlášení je 30.11.2018. Termín ukončení příjmu žádostí bude 10.6.2019.

Moravský kras získal prestižní ocenění

Správa jeskyní Moravského krasu získala od největšího cestovatelského serveru na světě - TripAdvisoru® Certifikát výjimečnosti za rok 2018. Pro Moravský kras se jedná již o páté nejvyšší ocenění od roku 2014. Na základě pěti udělených ocenění v kontinuální řadě byl Moravský kras TripAdvisorem zařazen do Síně slávy tohoto největšího cestovatelského serveru.

Seminář voda a zeleň v krajině

Místní akční skupina MAS Moravský kras, z.s. Vás zve dne 26. listopadu 2018 do zámku ve Křtinách na 10. ročník podzimního semináře Voda a zeleň v krajině.
Cílem semináře je jak sdílení praktických informací a zkušeností, tak i setkání různých regionálních subjektů, jejichž vzájemná spolupráce může zvýšit kapacity pro udržitelný rozvoj v rámci regionu.

Seminář pro žadatele k výzvě č. 6 – 8 v rámci PR IROP

MAS Moravský kras z.s. zve na seminář pro žadatele, kde na programu budou tři výzvy spadající pod PR IROP SCLLD Moravský kras jinak. Jedná se o výzvu č. 6 - Cyklistická doprava, výzvu č. 7 - Bezpečnost dopravy a výzvu č. 8 - Rozvoj sociálních podniků. Seminář se uskuteční ve čtvrtek 4. října 2018 v zasedací místnosti MAS Moravský kras z.s. (Sloup 221, 1. patro vlevo).

Vyhlášení výzev PR IROP SCLLD Moravský kras jinak

MAS Moravský kras z.s. během měsíce srpna bude vyhlašovat celkem 3 výzvy k předkládání žádostí o dotaci v rámci PR IROP. Jedná se o 6. výzvu MAS Moravský kras „Cyklistická doprava", která bude vyhlášena dne 28. 8. 2018, a dále o 7. výzvu „Bezpečnost dopravy" a 8. výzvu „Rozvoj sociálních podniků", které budou vyhlášeny dne 29. 8. 2018.

Pozvánka na vzdělávací akci - Spolupráca s podporou Európskej únie

MAS Moravský kras z.s. v rámci projektu Vidiek bez hraníc, (kód projektu: 304031D043), podpořeného z programu Interreg V-A Slovenská republika - Česká republika pořádá ve dnech 18. - 19. září 2018 výjezdní vzdělávací akci na téma Spolupráce s podporou Evropské unie.

Vzdělávací akce - Marketing v cestovním ruchu

Ve dnech 28.-29. 6. 2018 se konala výjezdní vzdělávací akce v rámci projektu Vidiek bez hranic (kód projektu: 304031D043), kterou ve spolupráci s MAS Vršatec organizovala MAS Moravský kras. Bylo to již třetí setkání v rámci projektu, tentokrát na téma Marketing v cestovním ruchu.

Fotosoutěž 2018

MAS Moravský kras, z.s. vyhlašuje fotosoutěž na téma Zažít Moravský kras, která trvá od 1. 6. 2018 – 30. 9. 2018 s vyhlášením do 30. 10. 2018. Každý autor může přihlásit až 3 fotografie odpovídající tématu, vítězné tři fotografie vybere porota složená z členů Kolegia destinačního managementu.

Soutěž o logo destinace Moravský kras a okolí již zná svého vítěze!
MAS Moravský kras na začátku letošní turistické sezony vyhlásila soutěž o návrh na vytvoření loga a jednotného vizuálního stylu turistické destinace Moravský kras a okolí. Do uzávěrky přišlo pořadatelům celkem 32 návrhů, z nichž porota složená ze zástupců subjektů působících v oblasti cestovního ruchu na Blanensku a Boskovicku vybrala na svém zasedání 30. května 2018 ty vítězné.

[1]      «      4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14      »      [61]