Fotografická soutěž Obrázky venkovské Evropy

Všechny fotografie, které postoupí do užšího výběru, budou zahrnuty do putovní výstavy po celé Evropě, která bude probíhat v letech 2012 a 2013. Výstava začne v sídle Evropské komise v Bruselu a potrvá od 22. června do 10. července 2012. Její součástí bude i slavnostní předávání ocenění za nejlepší fotografii v každé kategorii za přítomnosti komisaře pro zemědělství a rozvoj venkova Daciana Cioloşe, na které budou pozváni vítězní fotografové a zástupci MAS. Vybrané fotografie budou zároveň součástí fotoknihy, která bude vydána koncem tohoto roku.

Fotografická soutěž "Obrázky venkovské Evropy" je určena pro všechny profesionální i amatérské fotografy, kteří mají bydliště v některém z členských států EU.

Obrázky venkovské Evropy ... buďte jejich součástí!

Pravidla a podmínky:

Pro fotografy:

Fotografie mohou do soutěže zasílat jen místní akční skupiny (MAS). Předložené fotografie musí mít min. 5 MB a 300 dpi. ENRD / DG AGRI si vyhrazuje právo změnit kategorii, do které byla fotografie zaslána, pokud se tato fotografie lépe hodí do jiné kategorie.

Pro místní akční skupiny (MAS):

Každá MAS může zaslat maximálně 3 fotografie do každé kategorie, tzn. že dohromady může zaslat maximálně 18 fotografií.
MAS musí potvrdit, že zaslané fotografie jsou její vlastní a že nedošlo k porušení autorských práv.
MAS musí zajistit, aby všechny osoby, které jsou jasně identifikovatelné na předložených fotografiích, souhlasili s jejich použitím na uvedené účely.
MAS zajistí, aby všichni zapojení fotografové souhlasili s dalším použitím jejich fotografií Generálním ředitelstvím pro zemědělství a rozvoj venkova (DG AGRI) a Evropskou komisí.

Jak se zapojit?

Vyplňte přihlášku a společně s ní pošlete na mailovou adresu masmk@seznam.cz  nejpozději do 15. května 2012 max. 3 fotografie do jedné nebo více kategorií (celkem max.. 18 fotografií):

• Obyvatelé venkova
  • Venkovské prostředí
  • Venkovská zaměstnanost
  • Rozmanitost venkova
  • Mládež venkova
  • "Duch" přístupu Leader

V případě většího počtu fotografií v jednotlivých kategoriích si MAS Moravský kras o.s. vyhrazuje právo na výběr fotografií dle vlastního uvážení.

Poslední den pro zaslání fotografií ze strany MAS je pátek 18. května 2012.

Více informací o soutěži (v anglickém jazyce) najdete ZDE.

Ke stažení: přihláška do soutěže ZDE.